Öğrenci Otomasyon Sistemi; öğrenciler, akademik personel ve idari personel için farklı yapılar altında sunulmaktadır. Lütfen ilgili button aracılığıyla sisteme erişiniz.

Öğrenci ve Akademik Personel Girişi İdari Personel Girişi

Öğrenci Otomasyon Sistemi, Öğrenci ve Akademik personel girişi için Internet Explorer 10 dışındaki tüm desktop, tablet ve mobil tarayıcılarda çalışmaktadır. 

2019-2020 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ders kayıt işlemleri 18 Eylül 2019 saat 11:00'den 20 Eylül 2019 saat 17:00'ye kadar Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden yapılacaktır.
  • Sisteme ilk defa giriş yapacak Lisans ve Önlisans öğrencileri için kullanıcı adı okul numarası, şifre ise TC kimlik numarası olacaktır.
  • Ders alma ve kayıt işlemi ile ilgili karşılaşılabilecek problemler için otomasyon@gsu.edu.tr eposta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ders alma/kayıt yenileme işlemleri sırasında katkı payı kontrolü yapılmadan ders seçimi yapılabilecektir. Ancak 25 Eylül 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katkı payı / öğrenim ücreti yatırılmadığı taktirde ders alma/kayıt yenileme işlemleri iptal edilecektir.
Otomasyon Sistemi Kılavuzları