Öğrenci Otomasyon Sistemi; öğrenciler, akademik personel ve idari personel için farklı yapılar altında sunulmaktadır. Lütfen ilgili button aracılığıyla sisteme erişiniz.

Uzaktan Eğitim Sistemi Hazırlık Sınıfı Öğrencisi Girişi Öğrenci ve Akademik Personel Girişi İdari Personel Girişi

Öğrenci Otomasyon Sistemi, Öğrenci ve Akademik personel girişi için Internet Explorer 10 dışındaki tüm desktop, tablet ve mobil tarayıcılarda çalışmaktadır. 

Fen Bilimleri Enstitüsü Tezsiz Yüksek Lisans Programları için 2021-2022 eğitim-öğretim yılı III. yarıyıl kayıt yenileme işlemleri, 4 Nisan 2022 Pazartesi günü saat 11.00'den 6 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden yapılacaktır.
  • Otomasyon sistemine giriş için webmail kullanıcı adı ve parolası kullanılacaktır. Kurumsal eposta hesabının parolasını hatırlayamayan ya da değiştirmek isteyen kullanıcılar https://password.gsu.edu.tr adresindeki Parola Değiştirme Formunu kullanarak yeni bir parola belirleyebilirler.
  • Ders alma ve kayıt işlemi ile ilgili karşılaşılabilecek problemler için otomasyon@gsu.edu.tr eposta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.
Otomasyon Sistemi Kılavuzları