Galatasaray Üniversitesi Yerleşkesi, Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği İstanbul şehrinin muhteşem Boğazının kenarında ve ulaşım açısından en merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş’tadır. Kentin ekonomik, sosyal ve kültürel merkezlerine çok kısa mesafede olması üniversite hayatı için yerleşkeyi eşsiz kılmaktadır. 

Yemekhane & Kantin Hizmetleri

Yemek Menüsü | Yemek Bursu
Yerleşkemizde bulunan yemekhanelerde öğrenci ve personelimize sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği sunulmaktadır. Öğrenci ve personelimiz için yemekhanelere ek olarak sahil ve yıldız kafeteryalarında yiyecek-içecek hizmetleri verilmektedir. Ayrıca öğrencilerimiz için kapalı alanlarda yiyecek-içecek noktaları da yer almaktadır.

Spor Salonu

Spor Takımları
Üniversitemiz cadde yerleşkesinde yer alan kapalı spor salonumuz 2020 yılında faaliyete başlayarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Öğrencilerimiz spor salonumuzu hafta içi ders saatleri dışında kullanılabilmektedir. Spor salonumuz fitness, kondisyon, stüdyo egzersizlerine olanak sağlamaktadır.

Kütüphane

Galatasaray Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi 1993 yılında kurulmuş olup 2004 yılı Mayıs ayından bu yana kampüs içindeki yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığımız, Yükseköğretim amacı doğrultusunda, araştırma, eğitim ve öğretim gereksinmelerini karşılamak üzere; ilgili bilim dallarına ilişkin, her türlü yayın ve bilgi kaynaklarını seçilmesini ve temin edilmesini, belirli bir düzen içerisinde Üniversitemiz Öğretim Üyelerinin, öğrencilerinin ve araştırmacıların hizmetine sunulmasını sağlamaktadır.

Yarı Zamanlı İş İmkanları

Üniversitemizde kısmi zamanlı öğrenci çalıştırma programı uygulanmasının amacı, öğrencilerimizin ders saati dışındaki boş zamanlarında ilgi ve yetenekleri doğrultusunda geçici işlerde çalıştırılarak, kişiliklerinin ve becerilerinin gelişmesini sağlayarak iş disiplini edinmiş üretken bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır.

Etkinlikler

GSÜ - Portal

Tüm GSÜ hizmetleri için kurumsal eposta adresiniz ile giriş yapınız.

Parolamı Unuttum
Uzaktan Eğitim
GSÜ Otomasyon
Kablosuz Internet
E-posta
Yemek Menüsü